Ми маємо великий досвід і несемо відповідальність за нашу роботу. Наші конструкції мають вагу в рази менший від ваги конструкцій заповнених склом або склопакетом. З одного боку це добре, а з іншого, ми зіткнулися з необхідністю посилення наших ЛСК, тому що склопакети в звичайних віконних конструкціях є свого роду підсилювачем, надаючи додаткову жорсткість і збільшуючи опір на кручення і вигин.

Легкоскидні конструкції — найкращий спосіб захистити ваше підприємство від негативних наслідків, викликаних вибухом горючих речовин.

Що таке ЛСК?

Легкоскидні конструкції (ЛСК) — це захисна конструкція, встановлення якої сприяє швидкому скиданню наростаючого тиску у разі вибуху всередині приміщення. Ці конструкції ще носять назви: вибухо-компенсаційне скління та спеціалізоване фасадне скління. Законом передбачається обов’язкове застосування легкоскидних конструкцій у всіх приміщеннях категорій вибухонебезпечності «А» і «Б». І в залежності від цих класів визначається площа ЛСК на 1м3 об’єму приміщення.

Принцип спрацьовування ЛСК

У момент вибуху відбувається наростання тиску у вибухонебезпечному приміщенні зі встановленою ЛСК. Швидкість наростання і величина цього тиску призводять до збільшення навантажень на людей і устаткування, які перебувають в цьому приміщенні, а також на будівельні конструкції.

Таким чином, вибух в замкнутому приміщенні з великою ймовірністю може призвести до тяжких наслідків — смерті і каліцтв людей, а також до руйнування обладнання та будівельних конструкцій. Легкоскидні конструкції проектується і монтуються таким чином, щоб зруйнуватися при досягненні тиску всередині приміщення в 0,7 кПа (70 кгс / м2), тим самим скинути надлишковий тиск через отвори, які вона заповнює.

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *